Аматорська флет фідерна Ліга 2023. ІІІ Етап

3й Етап Аматорської Флет Фідерної Ліги відбудеться в неділю, 2 липня 2023 року. Місце визначено: озеро «Трофейне», с. Личанка. Озеро” Трофейне” Дякуємо його власнику за те, що підтримав благодійну ініціативу Риболовних Сил України та організаторів АФФЛ Риболовний рух Києва та КОФРС – Київська обласна федерація риболовного спорту і надав свою чудову водойму під ці змагання. Хто хоче дізнатися про водойму більше, заходьте на їх сайт: https://trofeyne.kiev.ua/ В першу чергу, це, напевно, треба зробити учасникам АФФЛ-2023, адже скоро реєстрація! ))

Також класично в темі турнірів АФФЛ цього сезону з нами наші спонсори, Ібіс. Риболовля та туризм, Flagman.kiev.ua, Рибальський клуб Flagman та Feeder Strike, які допомагають фінансово у формуванні благодійного фонду і надають гарні призи учасникам турнірів АФФЛ.

Отже:
початок реєстрації у вівторок, 27 червня 2023 року о 21:00!

Згідно регламенту першочергове право участі надається, учасникам, що посідають перші 5 місць в рейтингу АФФЛ після двох етапів. Це Кашаєв Дмитро, Стадник Микола, Гежа Олексій, Ванденко Артур та Слобожан Артем.

Тривалість реєстрації: до вичерпання кількості секторів, визначених для змагань. Заявки опрацьовуються почергово по часу подачі, і учасники потрапляють до списку за пріоритетом згідно часу оплати реєстраційного внеску.

Кількість секторів: 20.

Сума реєстраційного внеску: 1000 грн. з учасника.

Нагадуємо процедуру подачі заявки та реєстрації на турнір.

Регламент турніру

Заявка на участь у турнірі подається листом на електронну пошту: amatorliga@gmail.com В заявці обов’язково потрібно вказати прізвище та ім’я, рік народження та номер контактного телефону. Після отримання заявки вам буде відправлено лист з реквізитами оплати реєстраційного збору. ПРОХАННЯ ОПЛАЧУВАТИ САМЕ ЗА ЦИМИ РЕКВІЗИТАМИ, а не за тими, що ви для зручності зберегли у шаблонах оплат. Можливі зміни, тому просимо за цим слідкувати.

Учасник вважається зареєстрованим і може взяти участь у турнірі тільки після оплати реєстраційного внеску. Учасники, що подали заявку і не оплатили внесок потрапляють до списку резерву. Внески учасникам в разі відмови або не прибуття на змагання не повертаються.

Список учасників турніру буде опубліковано окремим постом на сторінці АФЛ (з регулярним оновленням).

Готуємося, і до зустрічі. Слава Україні!

The event is finished.

Tags: ,

Date

Лип 02 2023
Expired!

Time

All Day

Локація

Озеро Торфяне
смт. Бородянка, Озеро «Торфяне»
Category

Організатор

Риболовний рух Києва