16 вересня 2022 року на території риболовного клубу “Солтановка” відбувся ІІІ благодійний фестиваль по спортивній ловлі мирної риби “Разом ми сила”. Організатор фестивалю – Ольга Кубанська. Головний суддя – Олександр Шевченко Суддя Національної категорії риболовного спорту України.
Максимальна кількість учасників – 28 риболовів;
Найбільша вага Big Fish – 14 080 гр;
Сума зібраних коштів – 76 600 грн.
А місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином:
1 місце, 26 345 гр – Мазуренко Олександр
2 місце, 24 530 гр – Орлик Валентин
3 місце 13 815 гр – Гежа Олексій
Big Fish – короп вагою 14 080 гр – Мазуренко Олександр
![На озері Солтановка відбувся ІІІ благодійний фестиваль «РАЗОМ МИ СИЛА»](https://feeder-strike.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307157856_1271473186937053_745381958966934243_n.jpg)
Компанія Feeder Strike виступила одним зі спонсорів фестивалю, та презентували кожному учаснику фестивалю свою нову інноваційну прикормку для флет фідерної ловлі.
![На озері Солтановка відбувся ІІІ благодійний фестиваль «РАЗОМ МИ СИЛА»](https://feeder-strike.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_8436.jpg)
На фестивалі було зібрано 76 600 грн. Частина цих коштів вже була витрачена на тепловізор для 57 бригади, інша частина йде у копілку для купівлі дрону на 56 бригаду.
Продукцію компанії Feeder Strike можна придбати в інтернет-магазині за посиланням.